SC PREMIUM STONAVA

Klub sálového fotbalu - Mistr ČR 2007, Mistr ČR veteránů 2015 - 2017 Vítěz PMEZ veteránů 2016, 2018 a 2019

Premium znovu stoprocentní

<16.1.2015> Premium odehrálo v HFRL další tři zápasy a opět všechny své soupeřilon porazilo. Mladý ambiciozní tým Rapidu byl zřejmě nejsilnějším týmem, se kterým jsme prozatím hráli. Jsou to mladí kluci, vesměs o 20 let mladší než naši hráči, byli velmi dynamičtí a běhaví. Začali jsme ze zajištěné obrany a trpělivě čekali na chybu soupeře, což se ukázalo být dobrým tahem. Postupně jsme přebrali iniciativu a navyšovali vedení. Nutno dodat, že Rapid měl rovněž dostatek brankových příležitostí, ale ty zlikvidoval svými skvělými zákroky brankář Hekera. Bylo to velmi cenné vítězství.

V utkání s týmem Glory United jsme po celou dobu měli převahu, kterou jsme nedokázali střelecky vyjádřit. Soupeř na nás vyrukoval s velmi tvrdou až zákeřnou hrou a rozhodčí tyto zákroky téměř nepískali. Není přece možné, aby bylo ohroženo zdraví hráčů. Hrajeme přece pouze pro radost, v této soutěži nějaká prohra či výhra nic neznamená. Nakonec jsme se střelecky prosadili a dohráli zápas bez zranění, což byl vzhledem ke hře soupeře malý zázrak.

Utkání proti Marelu brali naši hráči velmi prestižně, jelikož s některými hráči soupeře hrají či dříve hráli velký fotbal. Během první půle bylo utkání vyrovnané a nemohli jsme se prosadit střelecky. Rovněž nás provázela smůla, když několik našich střel skončilo na tyči soupeřovy branky. Jakmile jsme vstřelili první dvě branky, soupeř polevil a my jsme bez větších problémů dovedli utkání do vítězného konce. V naší brance opět předváděl skvělé zákroky Aleš Hekera.

 

FK Rapid Havířov - SC Premium Stonava    2:5

Branky: Kostka, Gorovič - Goj 2, Miczka, Vlček, Dorozlo

 SC Premium Stonava - Glory United    3:0

Branky: Goj 2, Vlček

Marel Albrechtice - SC Premium Stonava    0:5

Branky: Goj 2, Dorozlo 2, Vlček

 

Copyright © 2015 SC Premium Stonava