SC PREMIUM STONAVA

Klub sálového fotbalu - Mistr ČR 2007, Mistr ČR veteránů 2015 - 2017 Vítěz PMEZ veteránů 2016, 2018 a 2019

Premium v HFRL stále neztratilo ani bod

<24.1.2015> Premium v neděli odehrálo v HFRL hned čtyři utkání a stále se nenašel soupeř, který by Premiu dokázal vzít nějaký bod. Premium tak suverénně vede tabulku a je již jistým vítězem základní části soutěže.

V prvním utkání Premium těsně zdolalo tým Pizzeria Max. Podle dosavadních výsledků měl náš soupeř patřit k těm kvalitnějším, o čemž nás také přesvědčil v samotném utkání. Soupeř byl od začátku zalezlý na své polovině hřiště, velmi solidně bránil a snažil se využívat každou příležitost k nebezpečným brejkům. K tomuto stylu hry měl soupeř vhodné rychlonohé útočníky. Z našeho úvodního tlaku se nám branku vstřelit nepodařilo, i když některé šance by si branku zasloužily. Až v 8. minutě se po pěkném Vlčkově nastřelení míče před branku prosadil Goj a zdálo se, že poločas dohrajeme s těsným vedením. Ovšem těsně před přestávkou jsme díky malému důrazu v půli hřiště zbytečně ztratili míč a soupeř toho využil a 10 vteřin před sirénou vyrovnal. Po přestávce jsme zlepšili pohyb a kombinaci a to přineslo ve 20. minutě své ovoce v podobě branky Miczky, kdy jsme soupeře rozběhali a využili jeho zaváhání v obraně. Konec zápasu jsme si již pohlídali a zaslouženě vyhráli. Je ale nutné dodat, že soupeř hrál velice dobře.

Ve druhém utkání jsme narazili na tým Invictus 2011 a od začátku bylo zřejmé, že bychom měli zvítězit. Soupeř byl sice snaživý, ale neměl zkušenosti. Na skóre se to postupem času projevilo.

Třetím naším soupeřem byl tým F03 Havířov. Do utkání jsme vstoupili s chutí a již ve druhé minutě otevřel skore z přímého kopu Miczka. Hráli jsme v pohodě a druhá branka do sítě soupeře padla v 5. minutě, kdy se po naražečce s pivotem trefil Kilnar. Vypadalo to, že zápas odehrajeme víceméně v klidu, leč soupeř se nevzdával a hrál velmi srdnatě a bojovně. Nedaroval nám nic zadarmo. Naštěstí se nám vydařil vstup do druhého poločasu a již po 40 vteřinách zachytil Kilnar špatnou rozehrávku soupeře a šel od půlky hřiště sám na golmana a zkušeně proměnil. V 17. minutě jsme laxní rozehrávkou darovali soupeři míč a ten toho využil k snížení na 3:1. Tečku za velmi slušným utkáním udělal v 18. minutě z přímého kopu Goj, který střelou po zemi kolem zdi uzavřel na konečných 4:1. V tomto utkání v naší brance debutoval čtrnáctiletý syn Ládi Neumana Vladimír a chytal výborně.

 Posledním naším soupeřem bylo Těrlicko, které mělo patřit k relativně silnějším týmům a tak bylo potěšující, že nám vyšel vstup do utkání, kdy ve 2. minutě Kilnar po samostatné akci zkušeně přelstil brankáře hostí. Utkání bylo bojovné, což pociťoval hlavně Jarda Goj na pivotu, kde ho často za hranicí pravidel a za mlčící píšťalky rozhodčího bránil Lenčo, o kterém nemůžeme říct, že nepožil před zápasem alkohol. Avšak ani tyto okolnosti nám nezabránily vsítit ve 4. minutě druhou branku, kterou po narážečce s Melicharem vstřelil Vlček. O minutu později zvýšil Goj už na 3:0. Do přestávky se už skóre nezměnilo. Na začátku druhé půle se Těrlicku podařilo snížit na 3:1. Další branky ale začaly padat zase až ke konci zápasu, kdy nejprve ve 22. minutě Melichar šikovně tečoval střelu Goje s přímého kopu a zvýšil na 4:1. Poté byl vyloučen hráč Těrlicka za zcela zbytečný a velmi nebezpečný faul na Neumana. Přesilovou hru jsme využili a na konečných 5:1 zvyšoval ve 24. minutě po přihrávce Kilnara do brázdné bránky Kubeš. "Chtěl bych poděkovat našim hráčům za to, jak zvládli odehrát v relativně krátkém čase čtyři utkání", řekl k utkáním trenér Premia Roman Pich.

 

SC Premium Stonava - Pizzeria Max    2:1 (1:0)

Branky: Goj (8.), Miczka (20.) - Orlický (12.)

Invictus 2011 - SC Premium Stonava    0:7 (0:4)

Branky: Dorozlo 3 (6., 12. a 22.), Goj 2 (4. a 24.), Neuman 2 (7. a 20.)

F03 Havířov - SC Premium Stonava    1:4 (0:2)

Branky: Foldyna (17.) - Kilnar 2 (5. a 13.), Miczka (2.), Goj (18.)

SC Premium Stonava - Těrlicko    5:1 (3:0)

Branky: Kilnar (2.), Vlček (4.), Goj (5.), Melichar (22.), Kubeš (24.) - Vala (14.)

 

 

Copyright © 2015 SC Premium Stonava