SC PREMIUM STONAVA

Klub sálového fotbalu - Mistr ČR 2007, Mistr ČR veteránů 2015 - 2017 Vítěz PMEZ veteránů 2016, 2018 a 2019

Premium je potřetí za sebou Mistrem ČR

SC Premium Stonava - Mistr ČR 2017<19.3.2017> Sáloví fotbalisté SC Premium Stonava vyhráli potřetí za sebou titul Mistra ČR veteránů (věkové kategorie 40+) a potvrdili svou domácí suverenitu v této věkové kategorii, kdy během tří let neprohráli jediné utkání. Letos dokonce ve finálovém turnaji ve čtyřech utkáních nedostali ani jedinou branku a celkové skóre ze čtyř utkání 16:0 naprosto vystihuje suverenitu Premia. Finálový turnaj se konal v sobotu v Jilemnici a kromě Premia se turnaje účastnily týmy BT Ježek Praha, Chemcomex Praha, SK SICO SC Jilemnice, Sokol Bělá a SK Jílové.

V prvním utkání se Premium utkalo s týmem Sokol Bělá Děčín. Soupeř to byl pro Premium neznámý, ale Premium mělo zápas plně pod kontrolou a již do přestávky si vytvořilo rozhodující náskok. Soupeř branku Premia prakticky vůbec neohrozil. Střelecky se zaskvěl Oldřich Malý, autor tří branek. Druhou branku Oldřicha Malého si můžete prohlédnout zde.

Ve druhém utkání ve skupině se Premium utkalo s Chemcomexem Praha. Ani věhlasný soupeř však Premiu nedokázal vzdorovat a již po prvním poločase bylo o vítězství prakticky rozhodnuto. Skóre otevřel již ve 3. minutě pěknou hlavičkou Kilnar (video zde). Pak předvedli kránou kombinaci Rozhon s Malým a druhý jmenovaný zvýšil na 2:0 (video zde). Další dvě branky pak přidal Hanus, který v obou případech obral soupeře o míč a své brejky brankově zakončil. Ani Chemcomex nedokázal branku Premia prakticky vůbec ohrozit.

V semifinále čekal na Premium, stejně jako v předchozích dvou letech, dvojnásobný mistr ČR z let 2013 a 2014, tým SK Jílové. Oba týmy se znají velice dobře,  jak z MČR, tak z PMEZ. A opět tým Jílového na Premiu ztroskotal, ale tentokrát to byl velmi vyrovnaný souboj.  Jílové dirigované skvělým Zdeňkem Erneckerem bylo pro Premium na tomto turnaji nejtěžším soupeřem. Až do závěrečné sirény byl výsledek zápasu otevřený. Jílové podržel skvělým výkonem brankář Pekař, ale své umění musel poprvé na turnaji předvést i brankář Premia Tomáš Meller.  Utkání rozhodla v 19. minutě jediná branka, když střelu Hanuse brankář Pekař nádherným zákrokem vyrazil, ale míč se odrazil od tyče ke zcela volnému Oldřichu Malému, pro kterého nebyl problém jej poslat za záda již bezmocného brankáře (video zde).

I finále mělo stejné obsazení jako v předchozích dvou letech. Premium se znovu utkalo s týmem Jilemnice. Jilemnice měla silný tým, který se na turnaji prezentoval velmi dobrým výkonem. Úvod utkání byl podle očekávání z obou stran opatrný. První branka padla v 7. minutě, když brankáře Hančila překonal  střelou po zemi k tyči Popelka a dostal tak Premium do vedení (video zde). O výsledku zápasu rozhodl závěr prvního poločasu. Ve 13. minutě Neuman z úniku po levém křídle přesnou střelou zvýšil na 2:0 pro Premium a v poslední minutě prvního poločasu předvedl velkou parádu Hanus, který si všiml hodně vysunutého brankáře a lobem z vlastní poloviny hřiště poslal potřetí míč za záda něšťastného brankáře Hančila, který dělal co mohl, ale na naprosto dokonalý lob nedosáhl. Ve druhém poločase už domácí Jilemnice nanašla na zvrat skóre sílu. Několik šancí si domácí vypracovali, ale překonat brankáře Mellera se jim nepodařilo. Ve 26. minutě ještě pojistil vedení Premia nejlepší střelec turnaje Oldřich Malý a stanovil konečné skóre  na 4:0 pro Premium.

Premium získalo také jednu individuální cenu. Nejlepším střelcem turnaje se stal s 6 brankami Oldřich Malý. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Martin Ulvr z Jilemnice a nejlepším brankářem turnaje byl zvolen Zdeněk Pekař z SK Jílové.

 

Výsledky a tabulka skupiny A

Sokol Bělá - SC Premium Stonava   0:7  (0:4)

Branky: Malý 3 (5., 9. a 26.), Hanus (12.), Horáček (14.), Kilnar (17.), Rozhon (19.)

Sokol Bělá - Chemcomex Praha   3:3 (1:1), penalty 0:1

SC Premium Stonava - Chemcomex Praha   4:0  (3:0)

Branky: Hanus 2 (9. a 17.), Kilnar (3.), Malý (7.)

 

1. SC Premium Stonava 2 2 0 0 11:0
2. Chemcomex Praha 2 0 1 1   3:7
3. Sokol Bělá 2 0 1 1     3:10


Výsledky a tabulka skupiny B

SK Jílové - BT Ježek Praha   4:0 (2:0)

 SK Jílové - SK SICO SC Jilemnice   0:0 (0:0), penalty 3:4

BT Ježek Praha - SK SICO SC Jilemnice   3:5 (2:3)

1. SK SICO SC Jilemnice 2 1 1 0  5:3 6
2. SK Jílové 2 1 1 0  4:0 3
3. BT Ježek Praha 2 0 0 2   3:9 0

 

Semifinále

 SK SICO SC Jilemnice - Chemcomex Praha   2:0 (0:0)
SC Premium Stonava - SK Jílové   1:0  (0:0)

Branka: Malý (19.)

 

 

Copyright © 2015 SC Premium Stonava