SC PREMIUM STONAVA

Klub sálového fotbalu - Mistr ČR 2007, Mistr ČR veteránů 2015 - 2017, Vítěz PMEZ veteránů 2016

13. a 14.  KOLO CL 2003/2004

Premium opět jen s polovinou bodů

V sobotu se v Hlučíně hrálo a 13. a 14. kolo Celostátní ligy futsalu – sálového fotbalu. Futsalistům Premia se příliš nedařilo, propadli především v obranné činnosti. V prvním utkání s Poličkou sice zvrátili nepříznivý vývoj a zvítězili, ale v druhém utkání s Jilemnicí utrpěli debakl. Přesto si Premium udrželo čtvrtou pozici v tabulce.

Premium Havířov - DAS VPS Polička   3 : 2  (0 : 1)

Branky: Goj 2 (22. a 31.), Kilnar (24.) - Zvěřina 2 (11. a 21.)

Premium vědomo si porážky s tímto soupeřem před dvěma týdny, začalo utkání opatrně s cílem nedostat první branku. Jenže v 11. minutě se obránci Premia špatně domluvili a zcela volný Zvěřina dostal hosty do vedení. Hráči Premia bylo sice aktivnější, ale v prvním poločase branku hostí vůbec netrefili.

Už ve 20. sekundě druhého poločasu po další fatální chybě obránců Premia zvýšil Zvěřina na 0:2 a s Premiem to vypadalo velmi zle. Jenže už za minutu prolomil střeleckou smůlu Goj, když do branky dorazil brankářem vyražený míč a snížil tedy na 1:2. Premium se touto brankou probudilo. Ve 24. minutě Kilnar po hezké spolupráci s Gojem vyrovnal. Vítěznou branku vstřelil ve 31. minutě opět Goj, když jeho střelu tečoval obránce do protipohybu vlastního brankáře. Závěr zápasu byl ve znamení velkého tlaku hostí, ale Premium vítězství udrželo.

Nejlepší hráč Premia: Goj

Premium Havířov - SICO Jilemnice   1 : 6  (0 : 3)

Branky: Miczka (29.) - Havel 3 (7., 12. a 26.), Škorpil (14.), Kraus (35.), Janík (37.)

Úvod zápasu patřil Premiu. Už ve 3. minutě trefil Vlček tyč. V 7. minutě však domácí obrana zapomněla na Havla, který se ocitl zcela sám brankovišti a dostal hosty do vedení. O tři minuty později pohotově vystřelil Klajmon, ale hostující brankář míč se štěstím vyrazil. Ve 12. minutě se Jilemnici podařil brejk a Havel zvýšil na 0:2. Když potom po dalším nedorozumění obrany Premia zvýšil Škorpil na 0:3, vypadalo to s Premiem na ručník.

Ve druhém poločase Premium zvýšilo aktivitu, ale byla to už hra vabank. Jilemnice si hlídala svůj náskok. Ve 26. minutě se do dobré šance dostal Kilnar, ale opět ztroskotal na výborném jilemnickém brankáři a z protiútoku vstřelil už svou třetí branku v utkání Havel a zvýšil na 0:4. Ve 29. minutě přece jen Miczka po individuální akci snížil, ale hosté dokonale využili otevřené obrany Premia a dalšími dvěma brankami utkání definitivně rozhodli.

Nejlepší hráč Premia: Miczka

Sestava Premia: Hekera – Baláž, Miczka, Vlček, Klajmon – Goj, Kilnar, Mucha, Kolář, Kubeš.