SC PREMIUM STONAVA

Klub sálového fotbalu - Mistr ČR 2007, Mistr ČR veteránů 2015 a 2016, Vítěz PMEZ veteránů 2016

Zhodnocení sezóny 2004/2005   

Cílem družstva po loňské nevydařené sezóně byl postup do play off. Tento cíl se podařilo splnit. Družstvo předvádělo po celou sezónu výborné výkony a postup do play off si vybojovalo již několik kol před koncem základní části. Po základní části družstvo skončilo na výborném druhém místě, hned za úřadujícím mistrem ČR Darkovicemi. Premium získalo 47 bodů, což je jen o jeden bod méně, než v zatím nejúspěšnější sezóně 2002/2003. Ovšem letos družstvo v základní části sehrálo o dvě utkání méně.

V play off však družstvo neuspělo. V semifinále nás porazila Polička, která ovšem  hrála výborně po celý rok a nakonec se stala novým mistrem ČR. V utkání proti Darkovicím jsme měli trochu smůly, takže nakonec na nás zbylo nepopulární 4. místo. Proti loňsku si tedy družstvo o jednu příčku polepšilo.

Celkově však sezónu hodnotíme jako úspěšnou. Je třeba vidět, že v průběhu soutěže jsme se museli obejít bez několika opor minulých let. René Kilnar a Aleš Hekera byli svazem SSF distancovaní za účast na ME v Bělorusku a navíc se vážně zranil nejlepší střelec Jaroslav Goj. Do družstva byli postupně zapracováni noví hráči Michal Wdówka a Ilja Zítka. A přesto, že chvíli trvalo než se sžili s herním systémem družstva, rozhodně nezklamali a neustále se zlepšovali. Velké uznání patří také brankáři Edovi Petrášovi, který dokonale zastoupil Aleše Hekeru a stal se ve svých 39 letech nejlepším brankářem Celostátní ligy! Vyzvednout ještě musíme výkony Martina Baláže, který měl letos famózní střeleckou formu a svými 28 brankami vytvořil klubový rekord.

 

 

Jiří Havlásek

místopředseda Klubu sálového fotbalu 

SC Premium Havířov

Copyright © 2015 SC Premium Stonava