SC PREMIUM STONAVA

Klub sálového fotbalu - Mistr ČR 2007, Mistr ČR veteránů 2015 - 2017, Vítěz PMEZ veteránů 2016

ČTVRTFINÁLE PLAY OFF CL 2006/2007

 Premium postoupilo do semifinále play off

Sáloví fotbalisté Premia Havířov postoupili do semifinále play off Celostátní ligy futsalu – sálového fotbalu. V sobotním čtvrtfinále hraném v Poličce zdolali v obou utkáních svého soupeře z Kroměříže. Kroměříž, která nastoupila v nekompletním složení bez několika opor, ačkoliv předvedla velmi sympatický a bojovný výkon, neměla proti Premiu prakticky žádnou šanci. V semifinále, které se bude hrát v sobotu 10. března v Městské sportovní hale v Havířově, čeká Premium velmi silný soupeř - Kominte Jestřabí.

 

Premium Havířov - Vokno Kroměříž    9 : 3  (4 : 2)

Branky: Miczka 3 (17., 18. a 38.), Goj 2 (27. a 37.), Lalák (1.), Dorozlo (19.), Neuman (22.), Wdówka (38.) – Hoštálek 2 (3. a 3.), Spáčil (39.)

Favorizované Premium, vědomo si důležitosti utkání, zahájilo zápas velmi nervózně. Sice hned v první minutě po hezké individuální akci otevřel skóre havířovský Lalák, ale ve 3. minutě po dvou obrovských hrubkách Premia otočil dvěmi brankami skóre Hoštálek. Trenér Premia Pich si musel vzít oddechový čas, aby družstvo uklidnil. Premium poté hosty zatlačilo do hluboké defenzívy, ovšem nervozita na nohou havířovských futsalistů byla stále patrná. Velké šance promarnili Lalák a Kilnar. Ve 14. minutě opět zahrozil nejnebezpečnější hráč Kroměříže Hoštálek, ale jeho střela jen o chlup minula Hekerovu branku. V závěru prvního poločasu tlak Premia gradoval. V 17. minutě po velkém závaru před brankou Kroměříže ještě branka nepadla, ale z následného rohu protrhl střeleckou smůlu Havířova hezkou střelou k tyči Miczka a vyrovnal na 2:2. Teprve tato branka Premium uklidnila. Minutu poté zakončil střelec vyrovnávající branky Miczka nádhernou kombinaci střelou do prázdné branky a v zápětí přidal čtvrtou branku Premia Dorozlo.

Ve 22. minutě zvýšil krásnou střelou z voleje Neuman na 5:2 a šance Kroměříže se začaly rychle propadat. Kroměříž si sice vypracovala ještě několik slibných šancí, ale brankář Hekera byl vždy na místě. S postupujícím časem se stále více začala projevovat fyzická převaha Premia a skóre postupně narůstalo až na 9:2. V samotném závěru ještě Spáčil z 9m kopu upravil konečný výsledek na 9:3.

 Sestava Premia: Hekera - Lalák, Miczka, Neuman, Vlček - Goj, Kilnar, Dorozlo, Wdówka.

Nejlepší hráč Premia: Miczka   

 

Vokno Kroměříž - Premium Havířov    2 : 10  (1 : 3)

Branky: Kalina (9.), Hoštálek (32.) – Kilnar 3 (33., 37. a 38.), Vlček 2 (5. a 26.), Dorozlo 2 (10. a 35.), Goj (6.), Lalák (21.), Neuman (38.)

Druhý zápas se hrál již spíše z povinnosti, je však potřeba hráče Kroměříže pochválit za bojovnost, neboť zápas nevypustili a nechtěli prodat kůži lacino. První branku utkání vstřelil v 5. minutě havířovský Vlček, odpovědět mohl v zápětí Hoštálek, ale těsně minul branku Premia. Na druhou branku Premia, kterou vstřelil v 6. minutě Goj, odpověděl v 9. minutě Kalina, který snížil na 1:2. Minutu nato však opět získal Premiu dvoubrankový náskok Vlček. Ve 14. minutě měla Kroměříž smůlu, neboť brankář Petráš vyrazil jejich střelu do tyče.

Hned ve 21. minutě zvýšil Lalák na 4:1, ale Kroměříž i nadále zlobila. Ve 22. minutě opět pomohla Premiu tyč a za několik okamžiků musel brankář Petráš zlikvidovat další velmi nebezpečnou střelu Kroměříže. Kroměříž měla smůlu v koncovce a Premium ji za to trestalo, pátou branku vstřelil ve 26. minutě Vlček. Kroměříži se ještě podařilo Hoštálkem snížit na 2:5, ale po šesté brance, kterou si po střele Kilnara vstřelili sami, již Kroměřížané rezignovali a s chutí hrající Premium jim přidalo ještě další čtyři branky.

Sestava Premia: Petráš - Miczka, Mitov, Lalák, Vlček, Neuman - Goj, Kilnar, Dorozlo, Wdówka.       

Nejlepší hráč Premia: Dorozlo

 

 

Další čtvrtfinálové výsledky:

Tučně psaná družstva postupují do semifinále play off

Chemcomex Praha - SK Goll Běloves   3 : 3   a   7 : 2

SK Kominte Jestřabí - SF Klimco Darkovice   5 : 2   a   6 : 6  (po prodloužení)

VPS Novabrick Polička - VŠSK Univerzita Zlín   2 : 2   a   5 : 2

Copyright © 2015 SC Premium Stonava