SC PREMIUM STONAVA

Klub sálového fotbalu - Mistr ČR 2007, Mistr ČR veteránů 2015 - 2017, Vítěz PMEZ veteránů 2016

ČTVRTFINÁLE PLAY OFF CL 2007/2008

 Mistrovský koncert Premia ve čtvrtfinále play off

Sáloví fotbalisté Premia Havířov postoupili do semifinále play off Celostátní ligy futsalu – sálového fotbalu. Obhájce mistrovského titulu si v sobotním čtvrtfinále hraném v Náchodě snadno poradil s Jilemnicí, když o postupu mistra bylo prakticky rozhodnuto již po prvním poločase prvního zápasu. V semifinále, které se bude hrát v sobotu 8. března právě v Jilemnici, čeká na Premium velmi silný soupeř, Chemcomex Praha.

 

Premium Havířov - SK SICO Jilemnice    9 : 2  (5 : 0)

Branky: Goj 3 (16., 31. a 39.), Dorozlo 2 (13. a 15.), Kilnar 2 (26. a 37.), Cieslar (5.) Lalák (11.) – Stránský (21.), Illner (39.)

Jilemnice začala aktivně a hned v první minutě zahrozila nebezpečnou střelou. Od 2. minuty převzalo dirigentskou taktovku utkání Premium. V 5. minutě předvedl nádhernou individuální akci Cieslar a střelou po zemi dostal Premium do vedení. O minutu později mohl zvýšit Kilnar, ale z velmi dobré pozice přestřelil branku. Skóre se podruhé měnilo v 11. minutě, kdy po šanci Jilemnice se z protiútoku po hezké kombinaci prosadil Lalák. O dvě minuty později se k tyči trefil Dorozlo a bylo to už 3:0 pro Premium. Když pak v 15. minutě vymetl Dorozlo levou a o minutu později Goj pravou šibenici jilemnické branky, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto.

Nástup do druhého poločasu Premium zaspalo a Stránský pohotovou střelou k tyči snížil na 5:1. Premium ale zvrat v utkání nepřipustilo a i nadále bylo jednoznačně lepším týmem. Ve 26. minutě zvýšil Kilnar na 6:1 a s postupem času skóre narostlo až na 9:1 a to ještě Premium neproměnilo dva devítimetrové trestné kopy. Minutu před koncem utkání využil ztráty koncentrace Premia Illner, který stanovil definitivní podobu výsledku na konečných 9:2.

 Sestava Premia: Hekera - Poláček, Miczka, Kilnar, Goj - Dorozlo, Sikora, Lalák, Cieslar.

Nejlepší hráč Premia: Dorozlo

 

SK SICO Jilemnice - Premium Havířov    1 : 5  (1 : 2)

Branky: Stránský (17.) – Cieslar 2 (10. a 38.), Miczka (16.), Goj (22.), Kilnar (22.)

Druhý zápas se hrál již spíše z povinnosti, neboť při vší úctě k Jilemnici, smazat sedmibrankové manko z prvního utkání, bylo prakticky nereálné. Premium bylo i ve druhém utkání lepší, byť již nasazení nebylo tak velké a do šancí se mnohem více než v prvním utkání dostávala i Jilemnice. Skóre utkání otevřel v 10. minutě Cieslar, který lišácky přelstil brankáře Šulce. Pak přišly dvě velké šance Jilemnice, kdy nejprve z brejku jilemničtí netrefili branku a pak je skvěle vychytal brankář Hekera. V 16. minutě zvýšil po přímém kopu na 2:0 pro Premium Miczka, ale minutu nato snížil Stránský na 1:2 a Jilemnice držela naději na přijatelný výsledek.

Avšak v úvodu druhého poločasu Premium zasadilo Jilemnici během pár sekund dvě rány. Nejprve Goj uklidil do prázdné branky krásnou přihrávku Kilnara a v zápětí Kilnar využil zaváhání jilemnického brankáře a zvýšil na 4:1 pro Premium. Ve 29. minutě se zaskvěl i střídající havířovský brankář Petráš, když konečky prstů vytáhl na roh dělovku jilemnického hráče. Definitivní podobu výsledku dal ve 38. minutě po nádherné individuální akci Cieslar.

Sestava Premia: Hekera (Petráš) - Poláček, Miczka, Kilnar, Goj - Dorozlo, Sikora, Lalák, Cieslar.    

Nejlepší hráč Premia: Cieslar

 

 

Další čtvrtfinálové výsledky:

Tučně psaná družstva postupují do semifinále play off

Chemcomex Praha - SF Klimco Darkovice   1 : 0   a   2 : 2

SK Kominte Jestřabí - Fenix Neratovice   5 : 4   a   4 : 2

VPS Novabrik Polička - SK Goll Běloves   6 : 2   a   2 : 1

Copyright © 2015 SC Premium Stonava