SC PREMIUM STONAVA

Klub sálového fotbalu - Mistr ČR 2007, Mistr ČR veteránů 2015 - 2017 Vítěz PMEZ veteránů 2016, 2018 a 2019

SEMIFINÁLE PLAY OFF CL 2011/2012

Stonava postoupila do finále Celostátní ligy

V sobotu se v Jilemnici odehrálo semifinále play off Celostátní ligy futsalu – sálového fotbalu. Sáloví fotbalisté Premia Stonava se utkali se Zlínem a po výborném výkonu v obou utkáních zaslouženě postoupili do finále.

 

FS SMR Plus Zlín - SC Premium Stonava     1 : 2  (0 : 1)

Branky:  Haloda (35.) - Goj 2 (17. a 31.)

Od úvodního hvizdu se oba týmy střídaly v brankových příležitostech. Na úvodní nebezpečnou střelu Ulmana odpověděli hosté šancí Goje. Ve 4. minutě domácí brankář se štěstím vyrazil nad břevno Bahnovu střelu. V 7. minutě se pro změnu předvedl hostující brankář Hekera, když vyrazil nebezpečnou střelu Halody. V polovině prvního poločasu si vypracovali domácí dvě velké příležitosti. Nejprve nebezpečně střílel Ulman a poté z brejku chyběl Valentovi ke vstřelení branky jen krok, naštěstí pro hosty na míč nedosáhl. Skóre se poprvé změnilo v 17. minutě, když Németh nádhernou přihrávkou našel Dorozla, ten předložil míč před branku Gojovi, který střelou do prázdné branky zajistil Premiu vedení. V 19. minutě mohl srovnat Haloda, ale brankář Hekera hosty podržel. V samotném závěru prvního poločasu si ještě hosté vypracovali velkou brankovou příležitost, ale Németh netrefil odkrytou branku.

Ve 22. minutě se překvapivá Světlíkova střela otřela o břevno hostující branky. O dvě minuty později spálil velkou  šanci hostí Bahna. Ve 31. minutě dobře přečetl situaci Németh, když vystihl rozehrávku Zlína a z následného brejku vstřelil Goj druhou branku Stonavy. Ve 35. minutě hosté propadli v útoku a Haloda snížil na 1:2. Minutu poté nejprve dobře zasáhl stonavský brankář Hekera proti střele Valenty a v zápětí na druhé straně domácí brankář jen reflexivně vyrazil dobrou střelu Dorozla. V závěru utkání si Premium těsný náskok pohlídalo a dokonce mohlo vstřelit třetí branku, ale Manďák trefil 4 vteřiny před závěrečným hvizdem pouze tyč.

 

 

SC Premium Stonava - FS SMR Plus Zlín     8 : 5  (5 : 1)  

Branky: Németh 3 (5., 16. a 39.), Goj (9.), Bahna (20.), Dorozlo (20.), Lalák  (25.), Cieslar (31.) - Julina (17.), Goiš (26.), Valenta (37.), Hrančík (38.), Světlík (40.)

Premiu vyšel úvod utkání. Už v 5. minutě se krásně z voleje k tyči trefil Németh a Stonava vedla. V zápětí se v šanci ocitl Cieslar, ale trefil jen brankáře Soukeníka. V 9. minutě se na brankovišti prosadil Goj a zvýšil na 2:0. Zlín poprvé zahrozil v 11. minutě Goišem, ale brankář Hekera byl na místě. V 15. minutě trefil Németh z přímého kopu tyč hostující branky. Minutu poté už byl Németh přesnější a nechytatelnou ranou zvýšil již na 3:0. V 17. minutě se poprvé prosadili hosté, když Julina zakončil brejk střelou do prázdné branky a snížil na 3:1. V poslední minutě prvního poločasu zasadili domácí hostům tvrdý úder, když nejprve krásnou kombinaci zakončil čtvrtou brankou Premia Bahna a v zápětí Dorozlo po krásné přihrávce Németha upravil již na 5:1.

Jakékoliv naděje hostí na zvrat v utkání vzaly za své ve 25. minutě, kdy Lalák tvrdou střelou vstřelil šestou branku Premia. Minutu poté sice Goiš snížil, ale ve 31. minutě Cieslar zvýšil již na 7:2. V závěru utkání domácí polevili a dovolili Zlínu zkorigovat výsledek, postup do finále si však Premium s přehledem pohlídalo.

 

Sestava SC Premium Stonava: Hekera – Potůček, Cieslar, Lalák, Manďák - Dorozlo, Németh, Bahna, Goj – Sikora, Hnilo.

 

 

Druhé semifinále:

Chemcomex Praha - VPS Novabrik Polička   4 : 4   a   1 : 4

Copyright © 2015 SC Premium Stonava